Fototapeta,fototapety

Co dzisiaj na tapecie?

Witaj Gość

Zaloguj

Krok drugiDostosuj zdjęcie i zaprojektuj własną tapetę

Podaj wymiary fototapety

Szerokość

Wysokość

Materiał:
Cena tapety:

CENY FOTOTAPET: 

1. Na podkładach flizelinowych Easy Matt i Easy Satin: powierzchnia w m2 x 95 pln/m2

2. Na podkładach Linen Vinyl i Sand Vinyl (vinyl na flizelinie): powierzchnia w m2 x 145 pln/m2

3. na podkładzie Extreme Seamless Silk (winyl na poliestrze): powierzchnia w m2 x  145 pln/m2

4. Kolekcje autorskie Mr Perswall (wyłącznie na flizelinie MP) : powierzchnia w m2 x 150 pln/m2

5. Ceny zawierają wykupione prawa autorskie do fotografii,

Pobierz: Opisy substratów  /  Deklaracje i certyfikaty

TAPETOMAT NA FACEBOOKU

UWAGA: Na podkładzie winylowo-poliestrowym (o gramaturze 350 G/m2) dostarczamy fototapety o wymiarach: wysokość do 310 cm, szerokość do 45 m (w jednym kawałku).

PLATNOŚCI

w sklepie internetowym płatności obsługuje firma - Dotpay.pl która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla obu stron umowy kupna-sprzedaży. W serwisie Dotpay dokonywana jest płatność e-przelewem z wybranego banku, w którym Kupujący posiada swoje konto bankowe.   


 

Nowa tapeta w Twoim stylu:

Twoje zainteresowania, podróże i wspomnienia. Poszukaj starych listów, pięknych przedmiotów, okładek książek które kochasz, zdjęć z podróży, dziecięcych rysunków, najlepiej wspominanych chwil. Sfotografuj i wgraj zdjęcie do TAPETOMATu . Przejrzyj tematycznie zbiór zdjęć zgromadzonych w banku zdjęć. Jeżeli zaprojektujesz własną tapetę będzie ona jedynym na świecie cyfrowym oryginałem. Każdy tekst może inspirować: z gazety, z książki, hasło reklamowe z bilbordu, czy słowa własnych dzieci. Rozejrzyj się po swoim pokoju. Każdy przedmiot może Cię zainspirować. Wpisz słowo do tapetomatu - tapetomat przekształci słowa w obraz który możesz przeprojektować na fototapetę.Takie właśnie możliwości daje Tapetomat. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie - lub jeśli potrzebujesz pomocy w  zaprojektowaniu unikalnej tapety - zawsze możesz zwrócić się jeszcze do nas. Skierujemy Ciebie do profesjonalistę  który wykona tylko dla Ciebie unikalny projekt.

Opinie :

Chciałem coś zrobić na ścianie w moim salonie, brakowało mi pomysłu, zainspirowałem się możliwościami Tapetomatu. Teraz już  zrealizowałem swój pomysł na wnętrze  pokoju. Moi przyjaciele poszli moim śladem. Brawo Tapetomat. Bardzo się cieszę nie tylko ja ale i moja rodzina.

Bartek Wierzchowicz

"Perfect” Zbudowaliśmy pokój na górze ale rury do odpowietrzania kanalizacji przechodziły przez całą wysokość ​​pokoju. Obudowaliśmy je płytami gipsowymi i okleiliśmy fototapetami imitującymi kamień naturalny. Wspaniały efekt, wyglądają jak filary w hotelu Mariott.  

Jan z Warszawy

W łazience i WC przykleiliśmy fototapety z motywem gęstych drzew. Efekty niesamowite. Nawet powietrze jakby było bardziej świeże.

Włodzimierz

Jak fototapety wpłynęły na smak potraw

Jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem kilka fototapet do restauracji z motywami „żywność-jedzenie”. Po ich przyklejeniu, restauracja plasuje się na górnej warstwie luksusowych restauracji w Krakowie.  Otrzymuję pochwały od konsumentów za wystrój wnętrz i  bardzo pozytywne opinie o potrawach. Wcześniej było także gorzej z frekwencją."

Mikołaj z Krakowa

"Tapetomat - to fantastyczna oferta „

Chcieliśmy kupić tapety do pokoju naszej 5-letniej córki - które byłyby ponadczasowe. Znaleźliśmy takie fototapety w tapetomacie w kategorii „dla dzieci”. Był to cały wieczór przy komputerze a wybór odbywał się przy udziale całej 4-osobowej rodziny. Był to też niezapomniany rodziny wieczór. Nie pamiętam kiedy wcześniej była w domu tak rzeczowa i przyjazna dyskusja. To był czwarty wymiar fototapety która po przyklejeniu daje efekt 3D.

Joanna z Bydgoszczy

Do naszych pokoi, chcieliśmy, wprowadzić dużą ilość kolorów dlatego, że nasza sypialnia w przyszłości będzie działać jako świetlica dla dwojga naszych dzieci (dziewczynek). Po wpisaniu do wyszukiwarki na stronie www.tapetomat.pl słowa „bukiet” pojawiło się tysiące propozycji (zdjęć). Po kilku godzinach wybraliśmy i zamówiliśmy. Fototapety są już przyklejone do ścian. Mieszkamy teraz w ogrodzie. Zmienił się całkowicie klimat pokoju. To jest niesamowite co można zrobić z „nijakim” wnętrzem przy zastosowaniu fototapet.

Anka z Torunia

Lokomotywa. Mój syn Marek (4,5 lat), posiada własny duży pokój. Uwielbia pociągi, szczególnie lokomotywy parowe.  Słyszałem, że jeśli mam zdjęcia, to można przekształcić je w tapetę.  Znajomy skierował mnie na stronę tapetomat.pl . Miałem swoje zdjęcie, ale nie były one wystarczająco dobre dla wyprodukowania dużej fototapety. Nie posiadały rozdzielczości min. 1000 x 1000 piks. Na stronie tapetomatu po wyszukaniu tagiem „parowóz” pojawiło się kilkaset zdjęć parowozów i to w przepięknych krajobrazach. „To jest kosmos”. Wszystkim polecam ten adres.  

Krzysztof z Mielca

Schowek

Szybki kontakt

e-mail: info@tapetomat.pl

telefon: +48 815360233