Fototapeta,fototapety

Co dzisiaj na tapecie?

Witaj Gość

Zaloguj

Krok drugiDostosuj zdjęcie i zaprojektuj własną tapetę

Podaj wymiary fototapety

Szerokość

Wysokość

Materiał:
Cena tapety:

CENY FOTOTAPET : 

1. Na podkładach flizelinowych Easy Matt i Easy Satin (szer.brytów 65 cm): powierzchnia w m2 x 134 pln/m2 

2. Na podkładzie bezłączeniowym flizelinowym Seamless Matt: powierzchnia w m2 x 148 pln/m2 

3. Na podkładach bezłączeniowych Extreme Seamless: Canvas, Plain: powierzchnia w m2 x 207 pln/m2 

4. Na podkładach winylowych Jeans, Hemp i Sand Vinyl (szer. brytów 65 cm): powierzchnia w m2 x 207 pln/m2 

5. Na podkładzie Extreme Seamless Silk Vinyl i Greyback, :  powierzchnia w m2 x 217 pln/m2 

6. Na podkładzie Extreme Seamless Pearl: powierzchnia w m2 x 239 pln/m2 

Ceny zawierają wykupione prawa autorskie do fotografii.

 

LP

Kod

Nazwa

opis

Cena netto

Waluta

1

KURIER PL DOSTAWA  STANDARD

KURIER-DOSTAWA paczki o wadze do 30 KG

karton o wysokości do 70 cm

19,00

PLN /netto

2

KURIER PL DOSTAWA STANDARD  NA ADRES PRYWATNY

KURIER-DOSTAWA  STANDARD NA ADRES PRYWATNY paczki do 30 KG

karton o wysokości do 70 cm

26,00

PLN /netto

3

KURIER PL DOSTAWA  STANDARD + POBRANIE

KURIER-OPŁATA ZA dostawę paczki o wadze do 30 KG +pobranie (PL)

karton o wysokości do 70 cm

25,00

PLN /netto

4

KURIER PL- TAPETOMAT  STANDARD FOTOTAPETY *)

KURIER-TAPETOMAT DOSTAWA PRODUKTU  STANDARD w rolkach o dł. Do 155 cm i wadze do 30 kG

rolka o długości do 155 cm i wadze do 30 kG

19,04

PLN /netto

5

KURIER PL-TAPETOMAT  ponad STANDARD *)

KURIER- TAPETOMAT ponad STANDARD DOSTAWA PRODUKTU  o szer. pow. 155 cm i wadze do 30 kG

rola o długości  powyżej 155 cm i wadze  do  30 kG

60,00

PLN /netto

7

KURIER - DOSTAWA PRODUKTU   PONADSTANDARDOWEGO *)

Dostawa produktów o wymiarach przekraczających w/w- kalkulacja indywidualna

jumbo rola o wadze powyżej 30  kG

kalkulacja

PLN

 


Pobierz: Opisy substratów  /  Deklaracje i certyfikaty

TAPETOMAT NA FACEBOOKU

UWAGA: Na podkładzie winylowo-poliestrowym (o gramaturze 350 G/m2) dostarczamy fototapety o wymiarach: wysokość do 310 cm, szerokość do 45 m (w jednym kawałku).

PLATNOŚCI

w sklepie internetowym płatności obsługuje firma - Dotpay.pl która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla obu stron umowy kupna-sprzedaży. W serwisie Dotpay dokonywana jest płatność e-przelewem z wybranego banku, w którym Kupujący posiada swoje konto bankowe.   

 

Personalizacja tapety? To proste.

Wybierz sklep internetowy znajdujący się najbliżej Twojej lokalizacji. Wgraj własne zdjęcie z komputera lub wybierz wzór z biblioteki wzorów. Drukujemy zgodnie z Twoimi życzeniami: Wybieraj swój indywidualny wzór (grafikę lub fotografię) spośród stu milionów możliwości pogrupowanych tematycznie w bibliotece wzorów. Zmieniaj rozmiar dostosowując do wymiarów ściany, wybieraj substrat (podkład na którym tapeta będzie wydrukowana),  wykadruj, zrób lustrzane odbicie obrazu, wybierz możliwości drukowania w kolorze / czarno-.białym / sepii, zapisz swój wybrany wzór w schowku, zapisz w komputerze,  lub wyślij natychmiast  do nas. Możliwości są nieskończone. My ponosimy koszt licencji na wybrane zdjęcie. Twoje zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu, po otrzymaniu przedpłaty trafi natychmiast do maszyny drukarskiej do druku.

Realizacja zamówienia możliwa jest na szerokiej gamie materiałów, w tym gładkich, wytłoczonych, winylowych, flizelinowych, canvasie, tkaninach. Możemy towarzyszyć Ci w twoich projektach z poszanowaniem Twoich ograniczeń i budżetu. Możemy zrealizować także tapety / fototapety* grafiki wektorowe do celów kontraktowych na formatach do 3,1 m wysokości i do 40 m długości w jednym kawałku. Tapety obiektowe (kontraktowe) możemy zrealizować dla projektów wnętrz w : hotelach, zamkach i pałacach, biurach, urzędach, ośrodkach medycznych, sklepach i galeriach handlowych, centrach kultury i rozrywki, restauracjach, barach, kids-roomach, przedszkolach, szkołach, uczelniach i innych.

  •                      Zadzwoń do nas
  • Postaramy się załatwić Twój problem kompleksowo:
  • 1. Pomóc wybrać wzór z bazy Adobestock.com lub Paterndesigns.com
  • 2. Sprawdzić jakość wzoru i obrobić graficznie,
  • 3. W razie potrzeby wykonać wydruki próbne,
  • 4. Zabezpieczyć transport do miejsca przeznaczenia,
  • 5. Pomóc w wyborze wykonawcy do montażu. 

Nowa tapeta w Twoim stylu:

Twoje zainteresowania, podróże i wspomnienia. Poszukaj starych listów, pięknych przedmiotów, okładek książek które kochasz, zdjęć z podróży, dziecięcych rysunków, najlepiej wspominanych chwil. Sfotografuj i wgraj zdjęcie do TAPETOMATu . Przejrzyj tematycznie zbiór zdjęć zgromadzonych w banku zdjęć. Jeżeli zaprojektujesz własną tapetę będzie ona jedynym na świecie cyfrowym oryginałem. Każdy tekst może inspirować: z gazety, z książki, hasło reklamowe z bilbordu, czy słowa własnych dzieci. Rozejrzyj się po swoim pokoju. Każdy przedmiot może Cię zainspirować. Wpisz słowo do tapetomatu - tapetomat przekształci słowa w obraz który możesz przeprojektować na fototapetę.Takie właśnie możliwości daje Tapetomat. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie - lub jeśli potrzebujesz pomocy w  zaprojektowaniu unikalnej tapety - zawsze możesz zwrócić się jeszcze do nas. Skierujemy Ciebie do profesjonalistę  który wykona tylko dla Ciebie unikalny projekt.

Opinie :

Chciałem coś zrobić na ścianie w moim salonie, brakowało mi pomysłu, zainspirowałem się możliwościami Tapetomatu. Teraz już  zrealizowałem swój pomysł na wnętrze  pokoju. Moi przyjaciele poszli moim śladem. Brawo Tapetomat. Bardzo się cieszę nie tylko ja ale i moja rodzina.

Bartek Wierzchowicz

"Perfect” Zbudowaliśmy pokój na górze ale rury do odpowietrzania kanalizacji przechodziły przez całą wysokość ​​pokoju. Obudowaliśmy je płytami gipsowymi i okleiliśmy fototapetami imitującymi kamień naturalny. Wspaniały efekt, wyglądają jak filary w hotelu Mariott.  

Jan z Warszawy

W łazience i WC przykleiliśmy fototapety z motywem gęstych drzew. Efekty niesamowite. Nawet powietrze jakby było bardziej świeże.

Włodzimierz

Jak fototapety wpłynęły na smak potraw

Jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem kilka fototapet do restauracji z motywami „żywność-jedzenie”. Po ich przyklejeniu, restauracja plasuje się na górnej warstwie luksusowych restauracji w Krakowie.  Otrzymuję pochwały od konsumentów za wystrój wnętrz i  bardzo pozytywne opinie o potrawach. Wcześniej było także gorzej z frekwencją."

Mikołaj z Krakowa

"Tapetomat - to fantastyczna oferta „

Chcieliśmy kupić tapety do pokoju naszej 5-letniej córki - które byłyby ponadczasowe. Znaleźliśmy takie fototapety w tapetomacie w kategorii „dla dzieci”. Był to cały wieczór przy komputerze a wybór odbywał się przy udziale całej 4-osobowej rodziny. Był to też niezapomniany rodziny wieczór. Nie pamiętam kiedy wcześniej była w domu tak rzeczowa i przyjazna dyskusja. To był czwarty wymiar fototapety która po przyklejeniu daje efekt 3D.

Joanna z Bydgoszczy

Do naszych pokoi, chcieliśmy, wprowadzić dużą ilość kolorów dlatego, że nasza sypialnia w przyszłości będzie działać jako świetlica dla dwojga naszych dzieci (dziewczynek). Po wpisaniu do wyszukiwarki na stronie www.tapetomat.pl słowa „bukiet” pojawiło się tysiące propozycji (zdjęć). Po kilku godzinach wybraliśmy i zamówiliśmy. Fototapety są już przyklejone do ścian. Mieszkamy teraz w ogrodzie. Zmienił się całkowicie klimat pokoju. To jest niesamowite co można zrobić z „nijakim” wnętrzem przy zastosowaniu fototapet.

Anka z Torunia

Lokomotywa. Mój syn Marek (4,5 lat), posiada własny duży pokój. Uwielbia pociągi, szczególnie lokomotywy parowe.  Słyszałem, że jeśli mam zdjęcia, to można przekształcić je w tapetę.  Znajomy skierował mnie na stronę tapetomat.pl . Miałem swoje zdjęcie, ale nie były one wystarczająco dobre dla wyprodukowania dużej fototapety. Nie posiadały rozdzielczości min. 1000 x 1000 piks. Na stronie tapetomatu po wyszukaniu tagiem „parowóz” pojawiło się kilkaset zdjęć parowozów i to w przepięknych krajobrazach. „To jest kosmos”. Wszystkim polecam ten adres.  

Krzysztof z Mielca

Schowek

Szybki kontakt

e-mail: info@tapetomat.pl

telefon: +48 815360233